GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggrelief 12088410
nr 1208 8410
Väggrelief
Keramik, Signerad, Rörmokare, 24x12
Kondition: nagg på näsan
Utrop:
600 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:40:38
Tilgman Keramik